KARSEM KTO Karatay Üniversitesi Sürekli Eğitim Merkezi

bilgi@karsem.com.tr
    İletişim : 0332-2217254

Bilişim Kursları

Linux Temel Eğitimi

Linux Giriş-Temel Linux Kullanımı-Temel Linux Komutları-Hesap Yönetimi-Süreç (Process) Yönetimi-Program Kurulum & Güncelleme & Kaldırma İşlemleri-Sorun Giderme ve Bakım

Detay

NEBİM V3 ERP TEMEL KULLANICI EĞİTİMİ

Temel Kullanıcı Eğitimlerine kurumsal firmaların personelleri katılabilecekleri gibi, akademik eğitimlerini sürdüren kişiler, ya da kariyerlerinde değişiklik yapmak isteyen kişiler de "bireysel" olarak katılabilmektedirler. Eğitim ücreti için % 60 KOSGEB desteğinden yararlanabilirsiniz.

Detay

CEH SİBER GÜVENLİK EĞİTİMİ

Beyaz Şapkalı Hacker (CEH), bilişim suçları işleyen korsanların kullandıkları teknik ve yöntemleri bilen, korsanların eylemleri sırasında kullandıkları araçları ve yazılımları tanıyan, kısacası bilgisayar dünyasının saldırganları (kötü niyetli) ile aynı bilgi ve beceriye sahip olan iyi niyetli güvenlik uzmanıdır. CEH V9 eğitimi katılımcıların saldırı yöntemlerini gerçek sistemler üzerinde uygulamalı olarak gördükleri ve bu saldırı yöntemlerine karşı neler yapılabileceğini öğrendikleri uygulamalı bir eğitimdir. Bu eğitimin amacı; saldırganlara en iyi şekilde karşılık verebilmeniz için düşmanınızı ve çevre koşullarını çok iyi tanıyarak ve saldırganların sizi alt etmek için kullandığı yöntemleri çok iyi bir şekilde öğrenerek, onlara karşı bu teknikleri etkin bir şekilde kullanabilmeniz prensibi ile ön plana çıkmaktadır. CEH eğitiminde katılımcılara saldırganlara karşı koyabilmek için gerekli olan en uygun savunma yöntemlerinin seçilmesi ve bu yöntemlerin en verimli şekilde nasıl kullanılacağı öğretilir. Edindikleri bilgileri savunma amaçlı kullanan güvenlik uzmanları White Hat ya da dilimizdeki karşılığı ile Beyaz Şapka olarak adlandırılırlar.

Detay