KARSEM KTO Karatay Üniversitesi Sürekli Eğitim Merkezi

bilgi@karsem.com.tr
    İletişim : 0332-2217254

Sertifika Programları

Dış Ticaret Uzmanlığı Sertifika programı

Konya ve çevresindeki işletmelerin sahip ve yönetici pozisyonundaki KOBİ’lerde ihracat bilincini, felsefesini ve mantığını olgunlaştırmak. - Konya ve çevresindeki işletmelerin ihracat-ithalat sürecinde yaşadıkları sorunların çözümüne yardımcı olmak. - İhracatçı - İthalatçı ara elemanların yetişmesine yardımcı olarak, bölgesel istihdamı artırmak. - KTO Karatay Üniversitesi’nin bölgesel ve ulusal sorunların çözümüne katkısını artırmak. - İhracatla ilgili eğitim programlarının kurumsallaşmasını ve sürekliliğini sağlamak.

Detay

Robotik Öğretmen Sertifika Programı

Günümüz teknolojik gelişmeleriyle birlikte artık okullarımızda Maker ve Robotik dersleri ön plana çıkmaktadır. Sizlerde bu değişikliğin bir parçası olarak okullarınızda Maker Hareketi ve Robotik Projelerinizi başlatabilirsiniz. Bu projeler ile geleceğin mühendis ve bilim insanlarını yetiştirip aynı zamanda robotik yarışmalara katılarak okulunuzun adını Ulusal ve Uluslararası platformlarda duyurabilirsiniz.

Detay

Yabancı Dil Olarak Türkçe Öğretimi Sertifika Programı

“Yabancı Dil Olarak Türkçe Öğretimi Sertifika Programı” çerçevesinde verilecek olan 75 saatlik teorik ve uygulamalı eğitimlerin sonunda Yabancı Dil Olarak Türkçe Öğreticisi/Eğiticisi adaylarına, eğitimi başarı ile tamamlamaları durumunda KTO Karatay Üniversitesi KARSEM tarafından, “Yabancı Dil Olarak Türkçe Öğreticisi Sertifikası” verilecektir.

Detay